Vyklápěcí - výklopné rošty Počet produktů: 6

Vyklápěcí - výklopné rošty pro postele jsou speciální rošty, které díky vyklápěcího mechanismu umožňují umožňují pohodlný přístup do prostoru pod postelí. Skládají z pevného masivního rámu a z výklopného rámu, ve kterém jsou upevněny jednotlivé lamely. Speciální kování nebo písty pak zajišťují potřebnou sílu při zvedání. Pokud pořizujete postele s úložným prostorem zabudovaným pod postelí, bude pro vás vyklápěcí rošt nezbytností.

Rozlišujeme čelní vyklápěcí rošty, které umožňují přístup do úložného prostoru z čelní strany u nohou. Boční vyklápěcí rošty pak umožňují vyklápění z podélné pravé nebo levé části postele. Vyklápěcí - výklopné rošty do postele obsahují podle kvality 15 až 42 integrovaných lamel. Způsob uchycení jednotlivých lamel do roštu je nejčastěji pomocí umělohmotných pouzder, které zajišťují aby rošt nevrzal a dostatečně absorboval působící zatížení.

Podle druhu, počtu a způsobu upevnění lamel má pak každý vyklápěcí rošt svou specifickou nosnost. Proto je třeba při výběru roštu dobře zvážit, pro jakou nosnost je danný rošt nastaven a vyroben.

Typické rozměry pro vyklápěcí - výklopné rošty jsou: 80x200, 90x200, 100x200, 85x195, 90x190 cm.

Počet produktů: 6