Sendvičové matrace Počet produktů: 38

Sendvičové matrace z PUR pěny patří k základní nabídce oblíbených matrací do postele za nízkou cenu. Pro sendvičové matrace je typické jádro z vrstvy pojeného polyuretanu. tzv. PUR, které zajišťuje celkové vyztužení matrace. Vrchní vrstvy tvoří pěny různých profilů a tuhostí.

Moderní řešení pro sendvičové matrace představuje tvarování PUR pěny do tzv. nopů . Díky  tomuto profilovanému povrchu dochází k masáži a prokrvení vrchní části pokožky . U některých matrací zase hrají významnou roli příčně vložené válce , které díky své rozdílné tuhosti správně podepírají dané partie a navíc zachovávají ohebnost matrace. Dle typu potahu jsou sendvičové matrace vhodné také pro alergiky.

Nejprodávanější sendvičové matrace jsou z kategorie Matrace Akce. V nižší cenové hladině jsou nejoblíběnější matrace Venezia, matrace Tamara nebo matrace Denisa. Zákazníci pak nejčastěji vybírají matrace Maxi Kings, matraci Patricie nebo matraci Serena. V akci 1+1 zdarma jsou pak v oblibě matrace Milano nebo matrace Korsika.

Typické rozměry pro sendvičové matrace jsou: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm.

Počet produktů: 38