Matrace z BIO pěny Počet produktů: 11

Matrace z BIO pěny jsou vyrobeny s využitím nejmodernějších materiálů na bázi přírodních produktů. BIO matrace jsou vyrobeny z pěny získané z přírodních surovin a olejů ze lnu, konopí,skočce nebo jiných rostlin.  Kladný vliv na ekologii přináší do ložnice více přírody a hlavní předpoklad pro zdravý spánek. U bio matrací je zvýšena tažnost a odrazová pružnost. Naopak se snižuje tlaková deformace.

BIO matrace jsou konstruovány s třemi typy jader, které plně reflektují požadavky zákazníků, jako jsou vynikající ortopedické vlastnosti, dlouhá životnost nebo rozdílná tuhost ložných ploch. Moderní řešení představuje tvarování BIO pěny do tzv. nopů . Díky  tomuto profilovanému povrchu dochází k masáži a prokrvení vrchní části pokožky.

Nejprodávanější matrace z BIO pěny jsou z kategorie Matrace Akce. V nižší cenové hladině jsou nejoblíběnější matrace Korfu, nebo matrace Paris. Náročnější zákazníci pak nejčastěji vybírají matrace Romana, matraci Perfect Bio nebo matraci Jolana. V akci 1+1 zdarma jsou pak v oblibě matrace Green Duo nebo matrace Green Visco.

Typické rozměry pro matrace z BIO pěny jsou: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm.

Počet produktů: 11