Matrace ze studené pěny Počet produktů: 34

Zdravotní matrace ze studené pěny jsou zcela jistě současným trendem v oblasti zdravého spánku. Často bývají kombinovány s línou paměťovou pěnou.  Vyrábějí se jako 5-7 zónové, kde má každá zóna jiné tvarování nebo jinou tuhost a je určena pro zatížení jiné části těla.  Pod rameny a patami mají matrace ze studené pěny měkčí zóny a pod bedry je pevnější podklad.

Matrace ze studené pěny vynikají svou výbornou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností.  Díky výrobní technologii za nízké teploty dosahují matrace ze studené pěny daleko větší životnosti, než klasické PUR matrace. Navíc mají jednotlivé buňky  pěny silnější stěnu.

Moderní řešení představuje tvarování studené pěny do tzv. nopů . Díky  tomuto profilovanému povrchu dochází k masáži a prokrvení vrchní části pokožky . U některých matrací zase hrají významnou roli příčně vložené válce , které díky své rozdílné tuhosti správně podepírají dané partie a navíc zachovávají ohebnost matrace.

Nejprodávanější matrace ze studené pěny jsou z kategorie Matrace Akce. V nižší cenové hladině jsou nejoblíběnější matrace Nikola, matrace Korfu nebo matrace Monako. Náročnější zákazníci pak nejčastěji vybírají matrace Family, matraci Venus nebo matraci Serena. V akci 1+1 zdarma jsou pak v oblibě matrace Green Duo nebo matrace Malaga.

Matrace ze studené pěny jsou vhodné i pro alergiky. Typické rozměry pro matrace ze studené pěny jsou: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm.

Počet produktů: 34