Matrace - líná paměťová pěna Počet produktů: 27

Matrace z líné paměťové pěny patří zcela určitě mezi nejprodávanější z naší nabídky. Líná paměťová pěna se díky speciálnímu složení dokáže přesně přizpůsobit tvaru těla a vytvořit tak oporu páteře v té nejideálnější poloze. Kombinací různých tuhostí paměťové pěny se docílí maximální přizpůsobení páteři všech polohách spánku (na zádech, na boku …) , nebo jen při běžné relaxaci.

Jednotlivé zóny matrace z líné pěny účelně vyrovnávají zatížení způsobené jednotlivými částmi našeho těla. Hlavní funkce této matrace do postele spočívá v tom, že když je matrace zatížena, vzduch v buňkách matrace se přesune do sousedních buněk a takto se pěna elegantním způsobem okolo Vašeho těla přizpůsobuje. Jakmile se pak následně zatížení uvolní, pěnová „paměť“ zachovává krátkou chvíli tvar před navrácením se do jejího původního stavu.

Nejprodávanější matrace z líné pěny jsou z kategorie Matrace Akce. V nižší cenové hladině jsou nejoblíběnější matrace Verona a matrace Sofia. Náročnější zákazníci pak nejčastěji vybírají matrace Calipo, matraci Calipo Maxi nebo matraci Atlanta. V akci 1+1 zdarma jsou pak v oblibě matrace Madeira a Maroko nebo matrace Malaga. Zajímavou kategorii tvoří matrace memory 12+2 nebo 12+4 s vsrtvou líné pěny na povrchu.

Typické rozměry pro matrace z líné pěny jsou: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm.

Počet produktů: 27