Partnerské matrace Počet produktů: 44

V kategorii partnerské matrace jsou zařazeny zdravotní matrace s rozdílnou - dvojí tuhostí ložných ploch. Největší výhodou partnerské matrace je to, že koupí jednoho výrobku získáte vlastnosti dvou matrací. Pokud Vám tvrdost a tuhost matrace do postele po vyzkoušení nebude vyhovovat, jednoduše ji otočíte a docílíte měkčí resp. tvrdší tuhosti.

Partnerské matrace se vyrábějí nejčastěji jako matrace z líné pěny nebo matrace ze studené pěny. Vyrábějí se jako vícezónové s rozdílnou tuhostí v jednotlivých zónách. Tím zajišťují pro každou část těla jinou tuhost. Moderní řešení představuje tvarování pěny do tzv. nopů , kde nejenže dochází k masáži a prokrvení vrchní části pokožky. , ale navíc u některých matrací je tato vrstva rozdělena i do několika zón. U některých matrací zase hrají významnou roli příčně vložené válce , které díky své rozdílné tuhosti správně podepírají dané partie a navíc zachovávají ohebnost matrace.

Partnerské matrace jsou vhodné také pro alergiky. Typické rozměry pro partnerské matrace jsou: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm.

Počet produktů: 44