Čalouněné postele Počet produktů: 16

Když se řekne čalouněná postel většina lidí si představí nepohodlnou válendu s ne moc pěkným vzhledem - tak to aspoň bývalo za dob našich babiček. V dnešní době se vyrábějí čalouněné postele pohodlné a hlavě designově velice pěkné, které jsou vhodné do všech pěkných ložnic. Dvoulůžkové čalouněné postele v naši nabídce jsou vyráběny buď z ekokůže nebo z látky.

Velkou předností čalouněných postelí je jejich pohodlí. Čalouněné postele jsou měkké a poskytují naprosté pohodlí a komfort. Výhodou čalouněných postelí je jejich jednoduchost, ale zároveň pěkný design a úložný prostor, který je v ložnici nepostradatelný k uložení lůžkovin či jiných doplňků. V naši nabídce najdete čalouněné postele s úložným prostorem, které jsou dodávány včetně roštů i matrací - jedná se o postele čalouněné látkou. Na výběr je hned několik druhů látek, podle kterých si můžete doladit barvu postele dle barevného provedení vaší ložnice. Součástí některých čalouněných postelí jsou polštářky a přehozy, které krásně doplňují celkový design postele. Čalouněné postele vyráběné z ekokůže jsou dodávany s rošty, bez matrací. Do těchto postelí jsou určené matrace o velikostech 160x200 nebo 180x200.

Sháníte-li čalouněnou postel s moderním designem, podívejte se do kategorie Moderní čalouněné postele, kde naleznete opravdu krásné postele z ekokůže, ale i postele potažené látkou. Pokud jste při výběru postele omezeni rozpočtem, určitě si vyberete z postelí v kategorii Levné čalouněné postele, kde naleznete velké množství postelí za skvělé ceny.

Počet produktů: 16