Postele, postel Počet produktů: 550

Postel, postele patří zcela jistě mezi nejdůležitější nábytek v každé ložnici. Postel je proto potřeba vybírat pečlivě a při výběru zvolit požadovanou kvalitu. Každá  postel by měla být kvalitní a 100% zdravotně nezávadná. Důležitým faktorem je také požadavek na pevnost a nosnost a to především v kategorii manželské postele dvoulůžka nebo patrové  postele.

Rám postele by měl být nejlépe dřevěný - kvalitní postele najdete v kategorii dřevěné postele z masivu. Konstrukce  postele z laminovaného materiálu o dostatečné tloušťce nebo dýhovaná postel splní požadavky každého zákazníka jak v oblasti kvality, tak co se týče příznivé ceny.

Volba kvalitní matrace do postele má velmi důležitý vliv na zdravý spánek a správné tvarování páteře, proto jejímu výběru věnujeme dostatek času.

V naší nabídce naleznete jak matrace 90x200 cm pro jednolůžka, tak matrace 140x200, 160x200 nebo matrace 180x200 cm pro postele dvoulůžka.  Rovněž dodáváme matrace do přistýlky nebo atypické matrace volitelného rozměru.

Při výběru nové ložnice nesmíme zapomenout na rošty do postele. Ty mohou být jednoduché dřevěné - laťkové , které se u mnoha postelí dodávají zdarma. Pro větší komfort spánku doporučujeme použít lamelové rošty.

Mezi neoblíbenějši postele z naší nabídky patří postele dvoulůžka z masivu buku nebo dubu, které splní veškeré požadavky i nejnáročnějšího zákazníka.  Oblíbenou kategorií jsou rovněž postele s úložným prostorem, do kterého lze uložit např. sezóní oblečení, stan se spacákem .  Často se stává, že se protáhne nečekaná návštěva nebo hostíte třeba vaši babičku. Pak možná využijete rozkládací postele s přistýlkou, které problém se spaním jednoduše vyřeší.

Pokud řešíte komfortní spaní pro jednu osobu s občasným přespáním partnera nebo partnerky, postel jednolůžko vám bude určitě těsná.  Vhodnější  zde bude  vybírat z nabídky postele 140x200 cmLevné postele jsou určeny především pro zákazníky, kteří plánují jednoduché spaní za nízkou cenu.

Pokud plánujete zařídit ložnici úplně kompletně, nezapomeňte prohlédnout nabízené peřiny a polštáře a související povlečení na postele.

Počet produktů: 550