Postele z masivu Počet produktů: 483

Postele z masivu patří mezi nejprodávanější  postele z naší nabídky.  Až 300 typů na výběr  se liší designem, materiálem a barevným odstínem.  V nabídce dřevěných postelí z masivu jsou jak modely určené pro designově řešené ložnice, tak modely pro klasické stylové ložnice praktického stylu.

Vlastní vzhled dotvářejí u dřevěných postelí především moderně řešená čela postele a tvarování postelových noh. Prostor ve spodní části postele může být otevřený, nebomůže být řešen jako  postel s úložným prostorem se zásuvkou, nebo výklopným roštem. Dřevěné postele z masivu se podle velikosti dělí na postele z masivu jednolůžka a manželské postele z masivu dvojlůžka neboli  dvoulůžka.

Vysoká kvalita dílenského zpracování a výběrová kvalita materiálu pro výrobu řadí dřevěné postele z masivu mezi nejlepší výrobky, které je možno do ložnice pořídit.  Dřevěná postel je pak základním předpokladem pro zdravý spánek a kvalitní odpočinek.  Dlouhá životnost je u dřevěných postelí samozřejmostí.

Pokud jde o materiál, nejkvalitnější jsou postele z masivu buku nebo postele z masivu dub. Bukové a dubové postele se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na ořech, třešeň, olši nebo jiné odstíny. Cenově dostupnější jsou pak postele masiv smrk nebo postele z masivu borovice . Součástí postelí z masivu smrku a borovice pak často bývají dřevěné laťkové rošty.

Počet produktů: 483