Ložnice z masivu - buk, dub Počet produktů: 365

Ložnice a postele z masivu nabízí to nejlepší řešení, které můžete pro vybavení vaší ložnice zvolit. Dřevo je přírodní a zcela zdravotně nezávadný materiál, který se na výrobu nábytku používá již odpradávna. Dřevěné postele z masivu vnesou do velké i malé ložnice  kus přírody a tím se docílí vytvoření prostředí pro kvalitní zdravý spánek.

Pevnější a odolnější nábytek nabízejí kvalitní ložnice a postele z masivu buku a postele z dubu.  V případě orientace na nižší cenu  je možno vybírat z kategorie  ložnice a postele z masivu smrku nebo ložnice a postele z borovice. Povrch nábytku z masivu je vždy nalakován vodouředitelným ekologickým lakem, který odpovídá evropské normě EN 71 o zdravotně nezávadné úpravě nábytku.

Mezi kvalitní ložnice a postele z masivu patří bezesporu ložnice Manon a Maxim, která vyniká dokonalým dílenským zparcováním.  Mezi oblibené řady patří také ložnice a postele Grosmann nebo postele Inspirit masiv buk a dub , které zaujmou neobvyklým designem a možností moření na různé odstíny.

V případě že hledáte kvalitu za rozumnou cenu a velký výběr prvků, určitě navštivte kategorii ložnice a postele Klasic, Diana masiv smrk. V nabídce naleznete mimo jiné také postele s úložným prostorem,  velké, střední ale i menší šatní skříně z masivu. Rovněž komody z masivu najdou uplatnění v každé praktické ložnici.

Pokud je pro vás investice do ložnice z masivu příliš velká, můžete zkusit prohlédnout  nábytek a postele Pedro nebo nábytek Klasic II, který má z masivu smrku pouze přední plochy a horní desku ( půdu ). Korpus nábytku tvoří DTD deska opatřená masivní dýhou s lakovaným povrchem.

Počet produktů: 365