Antibakteriální matrace Počet produktů: 5

Volba kvalitní matrace pro váš spánek je jedním z důležitých rozhodnutí, které by jste neměli brát na lehkou váhu. Zvláště pak pokud trpíte alergiemi, astamatem nebo jiným onemocněním dýchacích cest. Mezi velkou NOVINKU ve světě zdravého spánku patří matrace vyrobené z antibakteriální pěny, které jsou ideálním řešením pro osoby s alergiemi, astmatem a jinými dýchacími potížemi.

Zdravotní matrace z antibakteriální pěny zajišťují hygienu, dlouhotrvající svěžest, péči a ochranu materiálu, zabraňují vzniku plísní a zápachu, předvším však, tato speciální pěna zamezuje tvorbu bakterií, plísně, roztočů a dalších nežádoucích mikroorganismů, díky tomu vám zajistí zdravé a čisté prostředí pro kvalitní spánek. Antibakteriální pěna je dermatologicky testována a šetrná vůči pokožce.

Antibakteriální matrace se často vyrábějí v kombinaci studené či paměťové pěny. Jedná se o převážně o vícezónové matrace s možností volby tuhosti. Nejčastěji se jedná o matrace se střední tuhostí, která je mezi zákazníky nejvyhledávanější. Jedna strana má tuhost č. 2, ta je určená např. pro ženy nebo osoby do 80 kg, druhá strana má tvrdost č. 3, tu preferují např. muži nebo osoby do 120-130 kg.

Matrace jsou vybaveny úpletovým potahem, který se vyznačuje tím, že jeho povrch je příjemně hladký. Potah je prošitý dutým vláknem s vyšší gramáží. Tímto způsobem se dosáhne lepší izolace od jádra matrace. Tento potah je prošitý třízónovým způsobem (střed - hustší prošití) a vyrábí se v bílé barvě. Potah je vybaven po celé délce matrace odepínatelným zipem a lze ho prát v pračce, při teplotě do 60°C.

Typické rozměry pro antibakteriální matrace jsou: 80x200, 90x200, 80x195, 85x195, 140x200, 160x200, 180x200 cm.

Všechny tyto matrace jsou k dostání za skvělou cenu.

Počet produktů: 5