Ložnice a postele BÍLÁ-OŘECH Počet produktů: 34

Levné ložnice v moderním designu – takto se dá charakterizovat nábytek v kategorii Ložnice a postele BÍLÁ – OŘECH. Jedná se o krásný nábytek, který je vyroben z lamina v barevném provedení bílé, ořechu nebo kombinaci bílé barvy a ořechu.

Bílá barva je často vykládána jako barva, která představuje čistotu a nevinost. Tato barva působí rozjasňujícím dojmem a zvětšuje prostor. Jedná se o univerzální barvu, která vám dovolí kombinovat ložnici či pokoj doplňky v různých barvách.

V dnešní době je bílý nábytek velmi žádaný a v kombinaci s dezénem ořechu působí velice elegantním dojmem, který okouzlí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Nábytek nabízený v kategorii Ložnice a postele BÍLÁ - OŘECH je velice pěkný nábytek s moderním designem, který je k dostání za příznivé ceny. Nábytek z lamina se vyznačuje odolností proti případným oděrům a snadnou údržbou. Z jednotlivých prvků nábytku v této kategorii si můžete vytvořit krásné nábytkové sestavy do vaší ložnice. Vedle komod a skříní, zde najdete i bílé postele, které jsou dodávány bez roštů a matrací. Matrace a rošty do těchto postelí jsou v klasických rozměrech 90x200, 160x200 a 180x200 cm.

Dodáváno v demontovaném stavu. Vyrobeno v EU.

Počet produktů: 34