Ložnice z masivu HIPPO Počet produktů: 84

Nábytková řada Ložnice z masivu HIPPO je tvořena dvoulůžkovými, jednolůžkovými postelemi a skříněmi z masivního dřeva. Pro nábytek z masivu je typická odolnost a pevnost proti případnému mechanickému poškození, což zaručuje jeho kvalitu a dlouhodobou životnost.

Do nábytkové řady HIPPO patří především postele z masivu buku nebo smrku s povrchovou úpravou přírodního laku, který je ekologický a zdravotně nezávadný. Mezi NOVINKY letošního jara patří postele vyrobené z masivu smrku s mořením na hnědou barvu a se zvýrazněným drásáním povrchu, který dodává posteli neobvyklý design.

Dalšími NOVINKAMI jsou postele z masivu buku a smrku s krásnými a masivními čely, které jsou ozdobeny výřezy a mají různé tvary. Nosnost postelí z nábytkové řady HIPPO je 120 kg a díky tomu mohou být jednolůžka využívána studenty, dospělými i staršími lidmi nebo mohu být využity k vybavení ubytovacích zařízení. K postelím nabízeným v kategorii Ložnice z masivu HIPPO si můžete dokoupit šatní skříně a komody ve stejném designu a vytvořit si tak jedinečnou nábytkovou sestavu do vaší ložnice.

Postele se nejčastěji vyrábějí v klasických rozměrech 80x200, 90x200, 160x200 a 180x200. Některé postele nabízejí i rozměry 100x200, 120x200, 140x200, 200x200. Postele jsou dodávny bez roštů a matrací - ty je možné vybrat v příslušných kategoriích.

Postele z nábytkové řady HIPPO jsou vyráběny v České republice a jsou dodávány v demontovaném stavu s montážními návody.

Počet produktů: 84