Zvýšené postele s úložným prostorem Počet produktů: 34

Zvýšené postele s úložným prostorem představují velice praktický nábytek do vaší ložnice. Nejenže jsou postele vybaveny úložným prostorem, ale navíc mají zvýšenou lehací plochu, která zajišťuje snadné vstávání z postele. Zvýšené postele s úložným prostorem nejsou určeny jen pro starší osoby, ale pro všechny, kteří řeší nedostatek místa v ložnici a potřebují dostatečně velký úložný prostor nebo prostě mají rádi vyšší postele. Jedná se o velice pěkné a kvalitní postele, které je vhodné umístit do moderních ložnic.

Zvýšené postele v této kategorii se od sebe liší jak svým vzhledem, tak i materiálem ze kterého jsou vyrobeny. Některé postele s úložným prostorem jsou dodávány pouze v přírodním odstínu, jiné lze namořit. Úložný prostor u zvýšených postelí může být s čelně nebo bočně vyklápěcím roštem - záleží na tom, jaký rošt je vhodný pro vás.

Některé postele jsou dodávány včetně roštů, u jiných si zase rošty můžete doobjedat. Postele jsou dodávany bez matrací. Zvýšené postele s úložným prostorem jsou dodávány jako dvoulůžka v klasických rozměrech 160x200 nebo 180x200 a nebo jako jednolůžka 90x200.

Dodáváno v demontovaném stavu. Vyrobeno v ČR.

Počet produktů: 34