Ložnice z masivu MILET, buk Počet produktů: 7

Ložnice z masivu MILET představují kombinaci kvality a krásného designu. Jedná se o postele vyrobené českým výrobcem. Postele z masivu buku se vyznačují pevností a odolností proti případnému mechanickému poškození – bukový masiv zajišťuje dlouhodobou živostnost postele.

Tyto postele ocení především milovníci masivního dřeva, tato postel dodá vaši ložnici z masivu harmonii. Postele z masivu mají pevnou a stabilní konstrukci. Zadní čelo u postelí MILET jsou vyrobeny z masivu o tloušťce 4 cm. Tyto postele se vyznačují značnou tuhostí rámu, do kterého byl použit masivní samonosný střed, čímž byla odtraněna podpěrná noha.

Všechny postele z kategorie ložnice z masivu MILET mají velice propracované čela, která jsou ozdobou celé postele. Manželské postele MILET mají zvýšenou lehací plochu, která zajišťuje snadné vstávání z postele - výška ložné plochy s 15 cm matrací je cca 57 cm. Výška od země k hornímu kraji bočnic postelí jsou 47,5 cm. Postele mají na bočnicích stavitelné patky na rošty, kterými lze určit hloubku zapuštění matrací.

Postele z masivu je možné nechat namořit na odstín: mahagon, ořech tmavý, přírodní lak, přírodní vosk, jabloň, olše nebo bordó. K postelím lze dokoupit úložné prostory, komody či noční stolek, které lze rovněž namořit na stejné odstíny jako postele. Díky těmto jednotlivým nábytkovým prvkům si vytvoříte ložnici přesně podle vašich představ a v moření, které se vám líbí.

Počet produktů: 7