Zvýšené postele pro seniory Počet produktů: 212

Zvýšené postele jsou vhodné nejen pro seniory, ale také pro všechny věkové skupiny lidí, kteří vyhledávají zvýšenou ložnou plochu postele. Tato výška ložné plochy postele bývá u postelí senior obvykle výše než 50 cm nad zemí. Díky této výšce lze na postel usedat a s postele lehce vstávat bez většího namáhání těla. Z tohoto důvodu si vyvýšené postele senior oblíbili nejen starší lidé, ale také široká veřejnost.

Další předností zvýšených postelí typu senior je velký úložný prostor, který vyvýšením ložné části vznikne pod postelí. Tento prostor je možné využít pro vysoké zásuvky neboli šuplíky se spoustou místa pro uložení oblečení, lůžkovin nebo jiných věcí. Speciální skupinou jsou zvýšené postele senior s úložným prostorem, které v kombinaci s vyklápěcími rošty zajistí přístup do velkého prostoru pod postelí z horní části.

Materiálem pro zvýšené seniorské postele bývá nejčastěji masivní smrkové nebo bukové dřevo, některé modely jsou však vyrobeny z lamina nebo čalouněné konstrukce. Postele z masivu se nabízejí jako přírodní nebo mořené do několika odstínů - mezi nejoblíbenější patří postele ořech, kaštan a třešeň.  Postele pro seniory jednolůžka se vyrábějí v rozměrech nejčastěji 90x200, ale také 80x200 nebo 100x200. Postele dvoulůžka pro seniory jsou pak vyráběny v rozměru 160x200 nebo 180x200.

Nabídka zvýšených postelí nejen pro seniory je vemi velká, v případě jakýchkoli dotazů k jednotlivým modelům nás kdykoli kontaktujte.

Počet produktů: 212