Ložnice z masivu VK design Počet produktů: 63

Masivní postele patřící do této kategorie jsou postele vyrobené z kvalitních materiálů o tloušťce 30 mm a 40 mm. Jedná se postele vyrobené z masivního jádrového buku v parketovém provedení cink. Postele jdou lakovány bezbarvým lakem, který je ekologický a zdravotně nezávadný. Postele nabízí i možnost moření a to v několika krásných dezénech - wenge, ořech, tabák, koňak, karamel, mahagon, třešeň nebo olše.

Postele VK design vynikají kvalitním opracování, nevšedním vzhledem a propracovanými čely. V této nabídce naleznete postele s úložnými prostory, manželské postele i zvýšené postele pro seniory.

Postele s úložnými prostory jsou dodávány včetně roštů, přístup do úložného prostoru může být buď z boku nebo z čela, záleží na zvoleném roštu. Zvýšené postele pro seniory nejsou určeny jen pro starší osoby, jsou vhodné pro všechny, kteří mají rádi vyšší postele nebo potřebují ve své ložnici velký úložný prostor, který tato postel nabízí. Výška zvýšené lehací plochy může být při použití matrace o výšce 15 cm až 60 cm.

Tyto bukové postele se vyrábějí v klasických rozměrech 160x200 nebo 180x200. Díky možnosti velké škály moření si můžete vybrat postel a barevně ji doladit podle svých představ.

Počet produktů: 63