Ložnice z masivu MIREAL, buk V této kategorii není žádné zboží.

Pokud hledáte kvalitní českou postel vyrobenou z masivu buku, tak právě pro vás je určena kategorie Ložnice z masivu Mireal, kde naleznete dřevěné postele, jenž vynikají krásným vzhledem a kvalitním provedením.

Postele Mireal jsou vyrobeny z masivu buku v cinkovaném provedení o síle materiálů od 2,5 cm do 5 cm. Postele jsou standardně vyráběny v přírodním provedení, ale je možné nechat je namořit do krásných dezénů. Manželské postele je možné vyrobit i v prodlouženém provedení s délkou 210 nebo 220 cm.

Tyto postele z masivu jsou vybaveny speciálním kováním pro výškové nastavení roštů, díky tomu je možné výslednou výšku lehací plochy libovolně nastavit. Postele vynikají krásnými masivními čely s různým frézováním, které dodává postelím moderní design.

V nabídce Mirael naleznete postele s klasickou výškou bočnice, ale i velmi žádané postele senior s výškou 50 cm. Pod postele lze umístit buď pevný úložný prostor nebo vysouvací zásuvku, díky kterým si vytvoříte postel s úložným prostorem.

K jednotlivým postelím lze dokoupit noční stolky, které jsou vyrobeny přesně v takovém provedení, které nejlépe vynikne vedle dané postele.