Postele SOFIA a FLORENCIA, buk Počet produktů: 35

Postele SOFIA a FLORENCIA jsou dřevěné postele vyráběné z kvalitního bukového masivu o síle 3-5 cm v moderním cinkovaném provedení. Povrchová úprava je provedena vodou ředitelným atestovaným lakem, postele jsou dodávány v přírodním dezénu nebo namořené.  Tyto postele z masivu jsou dodávány jako dvojlůžka v rozměrech 180x200 a 160x200 i jako jednolůžka v rozměru 90x200.

 

Dominantou každé postele je její čelo, které je navržené podle moderních trendů. Některá čela postelí mají vyfrézované ornamenty, jiná jsou doplněna o čalounění či lesklou MDF desku, která dodává postelím jedinečnost. U postelí Sofia a Florencia je možné výškově nastavit zapuštění roštů, výsledná výška lehací plochy může být 65 cm a výše (podle výšky matrace). Postel je vhodná i pro starší osoby, kterým se díky této výšce bude dobře vstávat z postele.

 

Velkou předností u těchto elegantních dřevěných postelí je možnost dokoupení úložných prostorů a to ve formě zásuvky nebo pevného boxu. Díky tomu je možné vytvořit krásnou a moderní postel, která je zároveň praktická. Ložnice Sofia a Florencia obsahuje dále kromě postelí také další nábytek do ložnice – noční stolky, komody, skříně a police.

Počet produktů: 35