Ložnice z masivu KL design Počet produktů: 80

Pokud hledáte kvalitní postel z masivu, ale zároveň nechcete příliš zatížit svou kapsu, tak právě vás zaujme kategorie s postelemi a nábytkem KL design.

Jedná se o kvalitní český nábytek, který je dostupný za rozumnou cenu. V nabídce KL design naleznete dvoulůžka a jednolůžka, které jsou vyráběny z masivu smrku, borovice nebo dubu o síle materiálů od 2,5 cm do 4 cm. Povrchová úprava je provedena přírodním bezbarvým lakem.

Jednolůžka jsou dostupná v rozměru 90x200, dvoulůžka nabízejí možnost výběru 160x200 nebo 180x200 cm. Všechny postele jsou dodávány včetně roštů.

Své uplatnění naleznou tyto masivní postele jak v dětských pokojích, tak i v ložnicích, na chalupách, penzionech a hotelích. Postele mají originální design a díky své konstrukci a dobrému opracování se postarají o kvalitní spánek.

Pod postel je možné umístnit úložné prostory a vytvořit si tak postel s úložným prostorem. Na výběr jsou šuplíky poloviční, tříčtvrteční nebo po celé délce. K posteli také můžete dokoupit noční stolky, šatní skříně či komody vyrobené ve stejném designu - společně pak budou tvořit hezkou sestavu ložnicového nábytku.

Počet produktů: 80