Postele NATUR masiv smrk Počet produktů: 63

Ložnice a postele z masivu GAZEL-Natur se vyznačují jednoduchostí, funkčností , skladebností a velkou variabilitou. Hlavní předností je rovněž moderní design severského stylu, dlouhá životnost a minimální nároky na údržbu. Nábytkem z masivu natur lze zařídit jakoukoli ložnici libovolné velikosti.

V nabídce se nachází několik nábytkových řad a výběr různých tvarů postelí. Mimo manželské postele z masivu - dvojlůžka Christine, postele Thorsten, Berghen, Natali , Vanesa a další ... může vaše ložnice obsahovat také postele jednolůžka, komody a prádelníky nebo prostorné skříňe do ložnice Living, Sunny, Natali nebo Natur.

Pečlivé opracování hran, pestrá nabídka tvarů postelí , hladké dvířka u skříní a klasické dřevěné úchytky - to vše je určeno pro zákazníka, který považuje ložnice z masivu jako správný základ pro zdravé spaní. Ložnice Natur se vyrábí ze smrkového masivu, povrchová úprava je prováděna kvalitními ekologickými laky. Dodáváno v demontovaném stavu s montážními návody. Vyrobeno v ČR.

Počet produktů: 63