Ložnice lamino, dýha Počet produktů: 90

Ložnice a postele z lamina nebo dýhy nabízí jednoduché a kompletní řešení vaší malé i velké ložnice. Jednotlivé prvky jsou vyráběny v mnoha dezénech a odstínech - každá ložnice v jiné barevné kombinaci. Nejobíbenějšími odstíny jsou buk, ořech, třešeň nebo wenge.  Základem každé řady nábytku do ložnice z lamina nebo dýhy je prostorná manželská postel letiště o šířce 140 až 180cm .

V případě že řešíte spaní pro jednoho, širokou nabídku ložnic a postelí z lamina naleznete v kategorii postele jednolůžka. Z lamina nebo dýhy se vyrábí také  široký sortiment nábytku do ložnice, především pak skříně do ložnice nebo komody a prádelníky. Šatní skříňě do ložnice obsahují šatní tyče, police nebo kombinace polic a  případně šuplíky.

Do vybavení kompletů zvaných sestavy do ložnice jsou také noční stolky, toaletní stolek a případně zrcadlo. Mezi kvalitní ložnice a postele z dýhy patří bezesporu postele Sarah, které vyniká dokonalým designem a nízkou cenou. Oblíbená je také ložnice a nábytek Paříž v moderním odstínu ořech - vanilka.

V případě že hledáte kvalitu za rozumnou cenu a velký výběr prvků, určitě navštivte kategorii ložnice a postele BMB line nebo nábytek a postele bolzano.  V nabídce postelí z lamina naleznete mimo jiné také postele s úložným prostorem, které vám zcela jistě pomohou vyřešit nedostatek úložného prostoru.

Počet produktů: 90