Rošty do postele Počet produktů: 71

Rošty do postele jsou velmi důležitou součástí každého lůžka a stejně jako zdravotní matrace do postele velmi ovlivňují podmínky pro zdravé spaní . Kvalitní rošt do postele je nezbytný k tomu, aby zdravotní matrace měla správnou podporu a naplno se využily její ortopedické vlastnosti. Neméně důležitá funkce roštu je také zajištění potřebného provětrávání matrace ze spodní strany. Z hlediska častého požadavku na ušetření nákladů je  připravena speciální nabídka v kategorii Rošty do postele - AKCE.

Mezi zákazníky jsou nejvíce oblíbeny lamelové rošty do postele. Díky speciálnímu vnitřnímu předpětí, které v sobě mají jednotlivé lamely, dochází při zatížení matrace k aktivaci jejich funkce a rošt začne významně podporovat pružnou schopnost celé matrace. Podle počtu a způsobu uchycení lamel si můžete vybrat z několika variant lamelových roštů do postele.

Pokud postel využíváte také k odpočinku v průběhu dne , určitě volte polohovací rošty. Při čtení knížky nebo sledování televize si tak jednoduše můžete nastavit sklon pro vaše záda a nohy tak , aby byl váš odpočinek maximálně pohodlný a vy můžete v klidu relaxovat.

Vyklápěcí, výkolopné rošty nám pak zajistí nejen polohování hlavy, nohou a celého těla, ale také napřáklad pohodlný přístup k úložnému prostoru  pod postelí.  Pokud máte přístup k posteli z obou bočních stran, určitě volte vyklápěcí rošty s bočním výklopem. Zvedání takového roštu je pak méně náročnější a úložný prostor je plně přístupný.

Nejméně nákladným řešením je zvolit pevný dřevěný laťkový rošt. Pokud máte rádi tvrdší podklad a vybíráte záměrně středně až více tuhou matraci, pak je pořízení laťkového roštu do postele dobrou volbou. Navíc můžete ušetřené prostředky investovat do kvalitnější matrace.

Typické rozměry pro rošty do postele jsou: 80x200, 90x200, 100x200, 85x195, 90x190 cm.

Top nabídka
Počet produktů: 71