Zdravotní matrace Počet produktů: 173

Zdravotní matrace do postele je pro každého z nás velice důležitá. Základem pro zdravý spánek je pouze kvalitní matrace, která má ortopedické vlastnosti a příznivě působí na regeneraci organismu v průběhu spánku. Vhodná matrace se přizpůsobí křivkám těla a dává Vaší páteři nejoptimálnější polohu, při které je tělo maximálně uvolněné. Aby byl zdravotní účinek matrace stoprocentní, je třeba vybrat také vhodné rošty do postele.

Pokud se zaměříme na hlavní zásady při výběru matrace do postele, zjistíme, že je obecným pravidlem zajistit v leže přirozenou polohu páteře. Jelikož má každý z nás rozdílnou výšku, hmotnost, věk a rozdílné požadavky na tuhost matrace, je někdy náročné vybrat správnou matraci do postele, která by splňovala naše veškeré požadavky.  Pokud však nemáte čas nebo chuť objíždět různé prodejny s matracemi, můžete při výběru matrace využít našich rad a zkušeností.

 

Jak vybrat matraci do postele

 

Při výběru zdravotní matrace do postele hraje největší roli volba materiálu jádra a kvalita potahu matrace. Pokud nejste rozhodnuti, jaký typ jádra pro vaši matraci zvolit, můžete využít speciální kategorii Matrace Akce, kde naleznete výběr nejprodávanějších matrací za nejlepší ceny. Rovněž nabídka Matrace 1+1 zdarma je mezi zákazníky velmi oblíbená.

Matrace z líné paměťové pěny patří mezi nejprodávanější z naší nabídky. Líná pěna se díky speciálnímu složení dokáže přesně přizpůsobit tvaru těla a vytvořit tak oporu páteřev té nejideálnější poloze. Matrace ze studené pěny pak mají oproti klasické PUR pěně daleko větší životnost, a to hlavně díky moderní technologii výroby za velmi nízké teploty. Kvalitní matrace do postele z líné pěny nebo zdravotní matrace ze studené pěny jsou stoprocentní  zárukou pro vaše zdravé spaní.

Pěnové sendvičové matrace patří mezi velmi oblíbené matrace v naší nabídce,  hlavně díky přijatelné ceně, široké nabídce a vhodnosti pro všechny věkové a váhové kategorie. V kategorii partnerské matrace naleznete vybrané modely matrací, které mají rozdílnou tuhost jednotlivých stran. Každý z partnerů pak má možnost vybrat měkčí nebo tuhší stranu matrace tak, aby mu nejlépe vyhovovala. Gelové matrace mají speciální vlastnosti které mají pozitivní vliv na náš zdravý spánek.  Gelové segmenty integrované v jádru matrace udržují teplotu těla a dobře tělo „obtékají“ čímž zajišťují vhodnou polohu páteře.

Zdravotní latexové matrace jsou pružné, mají speciální odlehčující a provzdušňující otvory. Výborně se přizpůsobují tvaru těla. Celolatexové matrace jsou velmi měkké, často se jádro vyztužuje pomocí kokosových nebo kaktusových vláken.  Pružinové taštičkové matrace jsou díky výborné větratelnosti vhodné umístit na pevnou desku nebo na pevné lamelové rošty. Luxusní matrace Curem-líná pěna se vyrábějí speciální technologií nástřiku líné pěny. Tzv. bio matrace neboli matrace z BIO pěny jsou pak vyrobeny z přírodních surovin na bázi olejů a pryskyřic.

Top nabídka
Počet produktů: 173