Postele AKCE Počet produktů: 154

Postele Akce je speciální kategorie pro zákazníky, kteří smýšlejí ekonomicky a hledají postel ve vysoké kvalite a přitom za nízkou cenu. Vždyď kdo není potěšen hezkou slevou nebo třeba dárkem zdarma. V naší nabídce akčních modelů postelí je k dispozici vybraný modelů za velmi výhodnou cenu. Ať už zařizujete moderní ložnici s vysokými nároky na design, nebo stylovou ložnici s praktickým zaměřením, z naší akční nabídky si zcela jistě vyberete.

Že postele v akci mají horší kvalitu ?  Vyloučeno ! V kategorii výrobků Postele Akce je samozřejmostí vysoká kvalita materiálu, dílenského zpracování i povrchové úpravy, zaručující dlouhou životnost a základ pro zdravý spánek.

Mezi nejprodávanější modely z kategorie postele Akce patří postele s úložným prostorem řešeným zásuvkou, nebo výklopným roštem. V akční nabídce patří většina výrobků také do kategoriedřevěné postele z masivu. Za skvělou cenu jsou pak určitě manželské postele dvojlůžka z lamina. Ať vyberete materiál jakýkoli, kromě přírodního provedení můžete vybírat také z mnoha variant odstínů. Nejoblíbenější  pak postele dvoulůžka buk, ořech, třešeň nebo olše.

Počet produktů: 154