Postele jednolůžka Počet produktů: 205

Postele jednolůžka v naší nabídce představují modely jak moderního designu, tak i klasické osvědčené konstrukce.  Pokud zařizujete ložnici, dětský pokoj nebo třeba pokoj pro hosty, oceníte u postelí z naší nabídky eleganci, účelnost a kvalitní zpracování.

Postele jednolůžka se liší různými styly nohou, kdy se nejčastěji používají různě kónické nebo rovné tvary. Design jednolůžkové postele tvoří také tvary čel u hlavy a u nohou.  Prostor ve spodní části postele může být otevřený, nebo  mohou být  jednolůžka s úložným prostorem řešeným zásuvkou, nebo výklopným roštem.

Pokud jde o materiál, nejkvalitnější jsou dřevěné postele z masivu. Nejpevnější konstrukci mají postele jednolůžka z masivu buku. Nejprodávanější kategorií tvoří postele jednolůžka ze smrku nebo borovice. Levnějším řešením jsou pak postele jednolůžka z lamina. Ať vyberete materiál jakýkoli, kromě přírodního provedení můžete vybírat také z mnoha variant odstínů. Nejoblíbenější jsou pak postele jednolůžka buk, ořech, třešeň nebo olše.

Kromě tvaru a barevného odstínu postele si pak zákazník může vybrat i její šířku a případně délku. Postele 90x200 cm jsou nejpoužívanější, rozměry 80x200 cm nebo 100x200 cm jsou hned další v pořadí.

Počet produktů: 205