Postele s úložným prostorem Počet produktů: 145

Postele s úložným prostorem získávají čím dál více oblibu mezi zákazníky, kteří kromě kvalitního odpočinku hledajíí také jiné, prakticky využitelné funkce postele.  Pokud zařizuje ložnici menších rozměrů, nebo si kladete otázku kam přes den uložit všechny lůžkoviny, pak jsou postele s úložným prostorem zcela jistě tím správným řešením.  V nabídce naleznete mnoho typů , které se vzájemně liší designem, materiálem a barevným odstínem.

Úložný prostor může být řešen jako integrovaný s čelně nebo bočně vyklápěcím roštem. Jednodušší konstrukce je pak tvořena klasickými zásuvkami pod postel, které se pohybují nejčastěji na PVC kolečkách. Postele s úložným prostorem se vyrábějí jako postele s úložným prostorem jednolůžka a dvoulůžka s úložným prostorem neboli  manželské postele letiště.

Pokud jde o materiál na postele s úložným prostorem, největší kvalitu dílenského zpracování mají dřevěné postele z masivu. Dřevěná postel je pak základním předpokladem pro zdravý spánek a kvalitní odpočinek. Podle druhu materiálu je možno vybírat  postele s úložným prostorem bukové a dubové nebo levnější a cenově výhodnější postele s úložným prostorem ze smrku nebo borovice.

Levným a přitom velmi praktickým řešením jsou postele s úložným prostorem z lamina, jejichž největší výhodou je cenová dostupnost a velký výběr dezénů či odstínů.

Počet produktů: 145