Postele dvoulůžka Počet produktů: 353

Manželské postele dvojlůžka tvoří hlavní nabídku našeho e-shopu i kamenné prodejny. V naší nabídceje k dispozici obrovský výběr různých modelů, tvarů a konstrukcí. Ať už zařizujete moderní ložnici s vysokými nároky na design, nebo stylovou ložnici s praktickým zaměřením,  z naší nabídky si zcela jistě vyberete. Samozřejmostí je vysoká kvalita materiálu, dílenského zpracování a povrchové úpravy,  zaručující dlouhou životnost a základ pro zdravý spánek.

Postele dvoulůžka se liší v některých hlavních detailech. Především jsou to různé styly nohou, kdy se nejčastěji používají různě kónické nebo rovné tvary. Design dvoulůžkové postele tvoří také tvary čel u hlavy a u nohou.  Prostor ve spodní části postele může být otevřený, nebomůže být řešen jako  postele s úložným prostorem řešeným zásuvkou, nebo výklopným roštem.

Pokud jde o materiál, mezi nejkvalitnější patří dřevěné postele z masivu.  Pevný rám s vysokou nosností mají postele dvoulůžka z masivu buku. Nejprodávanější kategorií tvoří postele dvoulůžka ze smrku nebo borovice. Levnějším řešením jsou pak manželské postele dvojlůžka z lamina. Ať vyberete materiál jakýkoli, kromě přírodního provedení můžete vybírat také z mnoha variant odstínů. Nejoblíbenější jsou pak postele dvoulůžka buk, ořech, třešeň nebo olše.

Kromě tvaru a barevného odstínu lze pak u jednotlivých modelů postele vybrat i její šířku a případně délku. Postele 180x200 cm jsou nejprodávanější, rozměr postele 160x200 pak ocení zákazníci s menším prostorem v ložnici.

Počet produktů: 353