Manželská postel - dvojlůžko s úložným prostorem SENÁTOR, masiv buk


Manželská postel - dvojlůžko s úložným prostorem SENÁTOR představuje ekonomickou dřevěnou postel s hezkým vzhledem.

Celý popis

Postele KOLACIA design
5-7 týdnů   Více info
Hodnocení:
Vyberte variantu:
Plocha pro matrace:
Typ výklopu:
Výběr povrchová úpravy KC:
Cena dle vybrané varianty:

22 990 Kč

19 990 Kč

ks

Vyberte variantu
Plocha pro matrace
 • 160x200 cm

  160x200 cm

  (Příplatek 0 Kč)

 • 180x200 cm

  180x200 cm

  (Příplatek 0 Kč)

Typ výklopu
 • 1-Čelní výklop

  1-Čelní výklop

  (Příplatek 0 Kč)

 • 2-Boční výklop

  2-Boční výklop

  (Příplatek 0 Kč)

Výběr povrchová úpravy KC
 • 01. Olej - přírodní buk

  01. Olej - přírodní buk

  (Příplatek 0 Kč)

 • 02. Olej - odstín třešeň

  02. Olej - odstín třešeň

  (Příplatek 990 Kč)

 • 03. Olej - odstín tabák

  03. Olej - odstín tabák

  (Příplatek 990 Kč)

 • 06. Olej - odstín ořech

  06. Olej - odstín ořech

  (Příplatek 990 Kč)

Příslušenství

Manželská postel - dvojlůžko s úložným prostorem SENÁTOR, masiv buk | Popis

Manželská postel - dvojlůžko s úložným prostorem SENÁTOR je vyrobená z masivního buku v průběžném provedení, k dostání je v rozměru 180x200 nebo 160x200 cm. Postel Senátor představuje kombinaci kvalitního zpracování, hezkého designu a praktického využití, své místo si své místo v každé ložnici.

Pevnost, parametry a další vlastnosti

Tloušťka použitého materiálu je 3 cm, rohový spoj bočnic je řešen pomocí dvou hlavních stahovacích šroubů a dřevěných kolíků. Tato postel z masivu je po smontování pevná a stabilní a bez problémů unese dvě osoby s celkovou váhou do 260 kg. Postel Senátor je k dostání v přírodním provedení s povrchovou úpravou přírodního oleje, je možné nechat ji vyrobit v barevném provedení třešně, tabáku nebo ořechu.

Výška k horní hraně bočnice je 45 cm, postel je navíc opatřena výškově nastavitelným kováním řešeným kovovými patkami, které jsou přišroubovány k bočnici. Tyto patky lze lehce vyháknout a opět zaháknout do jedné ze 4 poloh, díky tomu si můžete nastavit výšku lehací plochy dle vašich potřeb. Při použití matrace o výšce min. 20 cm můžete vytvořit lehací plochu o výšce 55 cm.

Praktická postel do každé ložnice

Součástí ceny postele je hluboký úložný prostor, který nabízí výšku 30 cm. Aby byla docílena ekonomická cena je úložný prostor vyroben z lamina, který je v případě výběru barevného provedení postele, vždy barevně doladěn, tak aby spolu postel a úložný box tvořily jednotný celek. Váha zatížení úložného prostoru není omezena, dno úložného prostoru je řešeno bílou MDF deskou, která leží přímo na zemi.

Do úložného prostoru se dostanete pomocí výklopných lamelových roštů, které jsou součástí ceny postele. Vyklápění roštů je zajištěno pomocí kvalitních pístů, zvedání a zavírání roštu zvládne opravdu každý bez vynaložení velké síly. Velkou předností roštů je možnost nastavení tuhosti v oblasti beder. Rošty jsou položeny na nosných lištách v bočnicích a středové výztuze, která je opatřena dvěma podpěrnýma nohama.

Čelně výklopné rošty se vyklápějí od nohou postele a nabízí také možnost mechanického polohování hlavy. Bočně výklopné rošty polohování hlavy nemají, ovšem díky možnosti výklopu do boku získáte lepší přístup do celého úložného prostoru. Pokud byste rádi objednali jeden rošt s bočním výklopem a ten druhý s čelním – uveďte prosím tento požadavek do poznámky u odesílání objednávky.

Dodací termín a montáž

Postel se vyrábí na zakázku s termínem dodání 4-6 týdnů v závislosti na vytížení výroby. Postel Senátor je dodáváno v rozloženém stavu v pevných kartonových krabicích s váhou do 30 kg tak, aby byly balíky nositelné jednou osobou. Rošty jsou baleny v igelitovém obalu.

Celé montáž zabere asi 1,5 hodiny a je vhodné provádět ji ve dvou osobách. Součástí balení je samozřejmě montážní návod a kování. K montáži nepotřebujete žádné speciální nářadí, jediné co třeba mít k dispozici je kladívko na zatloukání kolíků a klasický křížový šroubovák k utáhnutí excentrů. Při montáži se nepoužívá lepidlo, tudíž postel můžete kdykoli v budoucnu rozmontovat a opět smontovat.

Technické paramety

Nosnost: 2 x 130 kg.

Rozměry:

délka- 206 cm, šířka- 185/165 cm, výška čel- 45/86 cm

výška k horní hraně postranice- 45 cm, hloubka úložného prostoru - max. 30 cm

Vyrobeno v ČR, dodáváno v demontu.

Zaslání vzorku postele poštou
Máte zájem o tento výrobek v některém z nabízených odstínů barevného provedení a nejste si jisti, zda se vám bude zvolená barva líbit? V takovém případě vám můžeme zcela ZDARMA zaslat vybraný vzorek. Záleží nám na tom, ať si správně vyberete a jste pak se zakoupeným zbožím maximálně spokojeni. Pro zaslání vzorku potřebujeme znát vaší adresu a název vybraného odstínu. Tyto údaje nám můžete zaslat emailem na obchod@intena.cz nebo je vložit prostřednictvím tohoto formuláře.
 • Materiál: masiv buk - možnost moření
 • Plocha pro matrace: 180x200, 160x200
 • Rošty součástí postele: ano

Výrobní řada

Zařazení v odděleních

Recenze a zkušenosti s "Manželská postel - dvojlůžko s úložným prostorem SENÁTOR, masiv buk"

2016-12-05

Senátor

Dlouho jsme doma vybírali jakou postel koupit, ke koupi této postele nás přesvědčila návštěva u známých, kteří na této posteli spí už pár let. Masivní, stabilní, moderní, velký úložný prostor - určitě doporučuji!

  Napsat svou recenzi !

  Splátková kalkulačka Cetelem

  Spočítejte si výši měsíční splátky. Zadejte typ úvěru, přímou platbu (akontaci) splatnou při převzetí zboží a počet měsíců, které chcete splácet.

  Poradíme vám

  777 158 960

  (PO-PÁ 9-18 hod.)

  Podobné