Ložnice INTENA - Praha

Sklad pro osobní odběr


Výdej zboží při osobním odběru v Praze zajišťuje partnerská společnost Transforwarding a.s., pracující v dopravním systému FOFRcz. Výdejní místo v Praze se nachází v mětské části Praha 9 - Horní Počernice, v areálu VGP ( hala D1 ), podél ulice Novopacká směrem ke Staré Boleslavi. Při vjezdu do areálu je potřeba řídit se navigačními ukazateli Transforwarding a FOFR.

Podmínky osobního odběru ve skladu v Praze:

  • můžete si zde zkontrolovat objednané zboží
  • platba dobírky je zde v současnosti možná jen v hotovosti ( nejsou příjmány platební karty )
  • zákazníkům je k dispozici nákladová rampa
  • není zde žádná prodejna nábytku ani showroom - jedná se pouze o výdejní sklad

Co je potřeba

Při kontaktu s výdejním skladem mějte vždy po ruce připraveno číslo zásilky, které obdržíte emailem při expedici vaší objednávky.

Adresa skladu

Transfowarding a.s ( dopr. systém FOFR )
Do Čertous 2635/20 ( hala D1 )
193 00 Praha 9 - Horní Počernice
GPS: 50°7'27.458"N, 14°37'7.602"E

Provozní doba

Po-Pá: 8:00 - 16:00
So-Ne: zavřeno

Kontaktní údaje

+420 281 927 325
fofrpt@transforwarding.cz

Sklad loznice-intena Praha
Sklad loznice-intena Praha

Kudy do skladu v Praze ?

Z centra Prahy : Pojedete po ulici Chlumecká směrem na Černý Most, podjedete pod mostem a za ním odobočíte doprava na most na Pražský okruh. Z Pražského okruhu pokračujete doprava na ulici Novopackou směr Stará Boleslav. Za čerpací stanicí Benzina odbočíte doprava na ulici Do Čertous a první hala po vaší levé ruce je cílová hala D1.

Z Pražského okruhu: Pojedete po Štěrboholské spojce a po Pražském okruhu směrem na Černý Most. Z Pražského okruhu pokračujete doprava na ulici Novopackou směr Stará Boleslav. Za čerpací stanicí Benzina odbočíte doprava na ulici Do Čertous a první hala po vaší levé ruce je cílová hala D1.