Způsoby dopravy a odběru zboží

Osobní odběr

Velkou výhodou osobního odběru je časová nezávislost na doručovateli. Osobní odběr je možný na skladech v Ostravě, Praze 9, Rudné u Prahy a v Brně - v pracovní dny nejčastěji od 8 do 16 hod. Před vyzvednutím zboží je nutno počkat na na e-mail a SMS zprávu s potvrzením, že je zboží připraveno k osobnímu odběru. Na jednotlivých partnerských pobočkách bude zboží připraveno k vyzvednutí následujících 5 pracovních dnů od oznámení k vyzvednutí zboží. Pokud zboží v této lhůtě neodeberete, může být uvolněno do dalšího prodeje.

V případě zakázkové výroby zboží na objednávku mohou být v této souvislosti kupujícímu účtovány náklady, související s nepřevzetím nebo pozdním převzetím zboží ( skladné apod....). Na základě dohody mezi prodávajícím a kupujícím může být doba pro vyzvednutí zboží při osobním odběru prodloužena.

Osobní odběr je ZDARMA , v případě platby v hotovosti hradíte pouze doběrečné ( manipul. poplatek ) ve výši 49 Kč

Více informací o osobním odběru a odběrných místech >

Doprava Postele a matrace

Doprava zboží po ČR a SR

Ve smluveném termínu dopravujeme našim zákazníkům objednané zboží firemními vozidly, nebo přepravní společností FOFRcz popř. TOPTRANS. V den expedice je zákazníkovi odeslána informační SMS zpráva a informační email s údaji o čísle přepravy, plánovaném termínu dodání a s telefonním číslem na cílové dopravní středisko nebo s číslem přímo na řidiče v případě vlastní firemní dopravy. V případě vlastní firemní dopravy je termín dovozu zboží předem telefonicky dohodnutý.

V případě dopravy zboží přepravní službou má zákazník možnost telefonicky kontaktovat dodací středisko a upřesnit požadovaný den dodání. Dle podmínek dopravce probíhají rozvozy zboží v pracovních dnech, obvykle mezi 8 - 14 hod. Pozdější odpolední nebo večerní doprava je možná pouze v případě individuální domluvy s dodacím střediskem ( tato služba může být zpoplatněna dle ceníku partnerské dopravní služby ).


Součástí ceny dopravy je přesun zboží za první zavřené dveře. V případě zájmu o možnosti výnosu zboží nás prosím kontaktujte ještě před odesláním případné objednávky. Kalkulace za výnos zboží se provádí individuálně - dle hmotnosti zboží a místa vykládky. Služba výnosu závisí na možnostech dopravy a proto ji nelze nárokovat bez předchozí domluvy.

Cena dopravy po ČR

 

Doprava matrací a roštů a doplňků

Pro objednávky v celkové hodnotě do 5 000 Kč vč. DPH .............. 299 Kč

Pro objednávky v celkové hodnotě nad 5 000 Kč vč. DPH .............. ZDARMA

Tento způsob dopravy je možné použít pouze pro samostatné objednávky na matrace, rošty, nebo textilní doplňky ( bez postele nebo příslušenství )

 

Standardní doprava zboží a nábytku

Pro objednávky v celkové hodnotě do 5 000 Kč vč. DPH .............. 299 Kč

Pro objednávky v celkové hodnotě od 5 000 Kč do 15 000 Kč vč. DPH .............. 599 Kč

 

Doprava nábytku ZDARMA

Pro objednávky v celkové hodnotě nad 15 000 Kč vč. DPH

 

Cena dopravy na Slovensko

 

Doprava zboží a nábytku

Pro objednávky v celkové hodnotě do 30 000 CZK vč. DPH .............. 1200 CZK ( ca 49 EUR )

 

Doprava nábytku ZDARMA

Pro objednávky v celkové hodnotě nad 30 000 CZK vč. DPH

Ceník dopravy je platný od 15.1.2018