Vyklápěcí lamelový rošt do postele DOUBLE PRAKTIK N, 140x200, 28 lamel


Lamelový rošt DOUBLE PRAKTIK N, pevný, vyklápěcí, 90x200, 80x200, 100x200... Zobrazit větší
Vyklápěcí lamelový rošt do postele DOUBLE PRAKTIK N, 140x200 je luxusní výklopný lamelový rošt s polohováním hlavy a nohou.

Celý popis

Rošty do postele
Double praktik n
14-20 dní   Více info
Hodnocení:
Cena:

6 608 Kč

ks

Vyklápěcí lamelový rošt do postele DOUBLE PRAKTIK N, 140x200, 28 lamel | Popis

Vyklápěcí lamelový rošt do postele DOUBLE PRAKTIK N, 140x200 – je luxusní výklopný rošt s polohováním hlavy a nohou. Rošt má 28 lamel uložených v gumových výkyvných pouzdrech, anatomické uspořádání lamel kopíruje křivky těla a má příznivý vliv na polohu těla při spánku. Kombinací tohoto roštu s vhodnou matrací je dosaženo výborných ortopedických vlastností.

Lamelový rošt má pro zvýšení komfortu v oblasti hrudníku pět lamel s nastavitelnou tuhostí dle požadavku uživatele, středový popruh zajišťuje zvýšenou stabilitu roštu. Lamelový rošt je opatřen polohováním, které má 13 poloh v oblasti hlavy a 3 poloh v oblasti nohou. Rošt je opatřen plynokapalinovými vzpěrami, které umožňují vyklopení roštu v oblasti nohou a tím umožňují přístup do úložného prostoru prostoru, který je tak snadno přístupný.

Lamelový rošt Double Praktik N je vhodný jako podklad pro matrace, které jsou snadno tvarovatelné a okopírují polohování roštu ( latexové matrace, sendvičové matrace ). Nosnost roštu do 130 kg.

Uvedený rozměr roštu odpovídá požadovanému rozměru matrace. Rošty jsou standardně o 1 cm užší ( šířka ) a o 4 cm kratší ( délka ) proti požadovanému rozměru matrace pro jednoduché vložení do rámu postele.

Parametry:

Šířka lamely: 3.8 cm

Doporučené matrace: Latexové, sendvičové a matrace ze studené pěny

Ostatní: Výklopný systém pro přístup do úložného prostoru

Uložení lamel: Gumové výkyvné pouzdro

Výška roštu: cca 6 cm

  • Počet lamel: 28 kusů
  • Nastavitelná tuhost: ano
  • Nosnost: do 130 Kg

Výrobní řada

Zařazení v odděleních

Recenze a zkušenosti s "Vyklápěcí lamelový rošt do postele DOUBLE PRAKTIK N, 140x200, 28 lamel"

Splátková kalkulačka Cetelem

Spočítejte si výši měsíční splátky. Zadejte typ úvěru, přímou platbu (akontaci) splatnou při převzetí zboží a počet měsíců, které chcete splácet.

Poradíme vám

777 158 960

(PO-PÁ 9-18 hod.)

Podobné